درباره من

خانه » درباره من

مرتضی کوهی


مهر ماه سال ۱۳۹۸ در شعبه بازار مبل بانک گردشگری مشغول کار اداری بودم که یکی از دوستانم که به گرفتن ماساژ علاقه زیادی داشت از من خواست که ایشون رو ماساژ بدم.

من تا اون تاریخ دانش ماساژ نداشتم ولی کمک کوچکی کردم ولی ایشون تجربه زیادی در دریافت ماساژ داشت و با دیدن توانایی من، حرفه ماساژ رو به من پیشنهاد داد و بنده رو به ماسور خودشون آقا کورش سلیمانی که تو کارشون بی نظیر هستند معرفی کردند و ایشون هم منو تایید و قبول کردند.

به دلیل علاقه من به ماساژ و توانایی جسمانی‌ام این شد که من حرفه ماساژ رو در کنار ایشون که از مربیان درجه یک دانشگاه تهران هستن ادامه دادم و بعد از امتحان تئوری و عملی با نمره ۹۸ از ۱۰۰  قبول شدم و وارد حر فه ماساژ شدم.

نیاز به تمرین داشتم تا به عنوان ماسور یا ماساژیست وارد بازار کار بشم به همین دلیل به هر کدوم از دوستان که می‌رسیدم ماساژ انجام می‌دادم تا آذر ۹۹ که با سالن ماساژ ژیناسا آشنا شدم که یکی از بهترین سالن های ماساژ تهران‌ به شمار میاد و در اونجا مشغول بکار شدم.


در کنار سالن ماساژ از طریق دوستان با اشخاصی  در نقاط مختلف تهران و کرج آشنا شدم برای هوم ویزیت ماساژ یا همون ماساژ در منزل. 
سال ۱۴۰۱ اقدام به یادگیری دوره‌ی ماساژ درمانی(یومی هو تراپی) کردم و تونستم مدرک qal رو از کشور انگلستان دریافت کنم.

خلاصه اینکه در حال حاضر با حدود ۴سال سابقه کار در حوزه ماساژ الان با توجه به دانشی که در سبکهای مختلف از این حرفه پیدا کردم به عنوان یک ماساژ درمانگر حرفه‌ای مشغول بکار هستم و هر گره یا اسپاسم عضلانی رو با یک یا چند جلسه .ماساژ حرفه ای از بین می‌برم و حال خوب رو به کلاینت عزیزم هدیه می‌کنم

درصورت نیاز به مشاوره و یا درخواست ماساژ
تماس بگیرید : 09129346671